Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik różowaty i nasilenie objawów po zastosowaniu kuracji hormonalnej

zdjagnozowany mam trądzik różowaty. Moja pani endykrynolog za;eciła mi kurację hormonalną zastępczą(mam 55 lat) EUGENIK mówiąc, że dobrze też działa na trądzik.Po 10 tabletkach mój trądzik nasilił się bardzo i wchodzi na oczy, czy to może mieć coś wspólnego z nużeńcem. Nie wiem co robić.Zaden lekarz nie zlecił mi żadnych badań bakteryjnych, czy pod kątem nyżeńca. Alewtyna B.
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Witam.
Jeżeli leczenie nasiliło objawy trądziku, proszę ponownie udać się do lekarza w celu jego zmiany.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy