Trądzik różowaty i nasilenie objawów po zastosowaniu kuracji hormonalnej

zdjagnozowany mam trądzik różowaty. Moja pani endykrynolog za;eciła mi kurację hormonalną zastępczą(mam 55 lat) EUGENIK mówiąc, że dobrze też działa na trądzik.Po 10 tabletkach mój trądzik nasilił się bardzo i wchodzi na oczy, czy to może mieć coś wspólnego z nużeńcem. Nie wiem co robić.Zaden lekarz nie zlecił mi żadnych badań bakteryjnych, czy pod kątem nyżeńca. Alewtyna B.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli leczenie nasiliło objawy trądziku, proszę ponownie udać się do lekarza w celu jego zmiany.
Pozdrawiam