Tran norweski a witamina D3 dla 1,5 rocznego dziecka

witam,podaję dziecku 1,5 ocznemu tran norweski jak długo mogę go podawać i czy podawać też w dalszym ciągu wit.d3 codziennie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno odpowiedzieć precyzyjnie na Pani pytanie nie znając dziecka oraz nie wiedząc nic o jego stanie zdrowia. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który znając szczegółowe dane kliniczne odpowie na Pani pytania.