Czy mogę podać dziecku ten tran?

Witam. Czy dla 2,5 rocznego dziecka mogę podać tran firmy Moolers dedykowanego dla dzieci powyżej 3 r. ż? Mam starsza córkę, chciałabym podać dzieciom ten sam lek. Pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witam,

tak, może Pani, proszę tylko pamiętać, że suplementację tranem i witaminą D3 stosuje się zamiennie – więc jeżeli dotychczas podawała Pani dziecku witaminę D3 w kropelkach, to należy z niej zrezygnować na rzecz tranu.

Odsyłam do artykułu na temat podawania dziecku tranu: https://zywienie.abczdrowie.pl/tran-dla-dzieci.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.