Czy mogę podawać dziecku tran i witaminę c jednocześnie?

Witam , czy można jednocześnie podawać 1.5 rocznemu dziecku ( uczęszcza do żłobka) tran i witaminę C? Proszę o odpowiedz.

W okresie od maja do września u zdrowych dzieci przebywających na słońcu z odkrytymi przedramionami i podudziami co najmniej przez 15 minut w godzinach od 10 do 15, bez stosowania kremów z filtrem, suplementacja witaminą D nie jest konieczna, chociaż jest wciąż zalecana i bezpieczna.
Jeżeli powyższe warunki nie są spełnione, zalecana jest suplementacja w dawce 600–1000 IU/dobę, zależnie od masy ciała i podaży witaminy D w diecie, przez cały rok.