Transfer i przyrost bHCG

Witam w listopadzie miałam transfer przez in vitro , 15 robiłam wynik beta hcg i wyszedł 339.Następnie powtórzyłam go 27 i wynik wyszedł ponad 18 tys. Chciałam się dowiedzieć który to tydzień i czy mogę mieć blizniaki

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na podstawie poziomu b-hCG nie oznacza się wieku ciążowego, proszę udać się na badanie USG, które potwierdzi bądź wykluczy ciążę bliźniaczą.
Pozdrawiam