Trichomonas vaginalis w posiewie przy zapaleniu stercza

Witam. Od roku mam nawracające infekcje pochwy, u partnera ostatnio okazało sie że ma przewlekłe zapalenie stercza - wynik posiewu wskazał Trichomonas vaginalis. Od 2 lat współżyjemy tylko ze sobą, partner wcześniej nie współżył, ja tak - 3 lata temu. Czy możliwe że od 3 lat jestem zarażona, a objawy pojawiły sie dopiero od roku? (rok temu zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne ) Jakie jest prawdopodobieństwo że któreś z nas zaraziło się na basenie, w saunie czy w publicznej toalecie?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że do zakażenia doszło w miejscach przez Panią wymienionych jak również, że zakażenie nastąpiło niedawno lub, że pojawiły się objawy zakażenia z przeszłości. Proponuję przeprowadzenie leczenia obydwojga z Państwa w kierunku trichomoas vaginalis.