Czy to znaczy, że partner mnie czymś zaraża?

Dzień Dobry, Jakiś miesiąc temu po stosunku z partnerem (pierwszy raz bez prezerwatywy) zaczęłam odczuwać pieczenie w pochwie, do tego wargi sromowe były opuchnięte. udalam się do ginekologa, przepisał mi Gynazol. Objawy ustąpiły.Wczoraj uprawiałam seks z moim partnerem a dziś zauważyłam biały śluz o nieprzyjemnym ostrym zapachu. Czy to znaczy, że partner mnie czymś zaraża? Czy jest możliwe, że zaraził się od innej kobiety?

Witam serdecznie. Pani partner prawdopodobnie jest zarażony grzybicą - u mężczyzn jej przebieg jest często bezobjawowy, jednak zakażenie u kobiety skutkuje opisanymi przez Panią dolegliwościami. Gynazol jest lekiem przeciwgrzybiczym, co potwierdza moje przypuszczenia (ponieważ zadziałał). Partner nie musiał zarazić się od innej kobiety, ale np. na basenie, w toalecie itd. Pozdrawiam!

http://www.slomka.org/