Trichophyton rubrum na penisie

Witam Panie Doktorze,wykryto u mnie 3 lata temu trichophyton rubrum na penisie,stosowałem rozne leki typu myhonazol klotrimazolum terbinafinę a ostatnio przez kilka msc stosuję travogen oraz okłady z soli fizjologicznej( bezskutecznie proszę o pomoc(

Sprawa ciągnie się trzy lata, więc pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, jest powtórzenie badań. Jeśli w posiewie znów wyjdzie grzyb, należy leczyć lekami doustnymi, bo leki zewnętrzne okazały się nieskuteczne. Jeśli grzyba nie ma, trzeba od nowa postawić diagnozę.