Trudności z połykaniem pokarmów po usunięciu migdałków

Witam.3 tygodnie temu miałam usuniete migdały z powodu czestych ropnych angin i nacieków.Byłąm w narkozie ogólnej, były problemy z zaitubowaniem.Obecnie mam problemy z przełykaniem pokarmu.Staje w gardle i musze duzo pic ale czasmi to nie pomaga i sie krztusze.Prosze o odpowiedz czy to minie i dlaczego tak sie dzieje?
KOBIETA ponad rok temu

Trudno mi określić co może być powodem tychże dolegliwości bez bezpośredniego badania, bez badan dodatkowych. Raczej takie dolegliwości po tego typu zabiegu i tego typu znieczuleniu powinny ustąpić już dawno ustąpić. Może to sytuacja całkiem niezależna, która została wyzwolona przez operację i znieczulenie. Radzę w tej sprawie ponownie skonsultować się z laryngologiem. Do rozważenia także wykonanie gastroskopii celem oceny górnego odcinka przewodu pokarmowego.