Wypadanie włosów pomimo usunięcia migdałków

Witam, jestem po wycięciu migdałków ponieważ miałam przewlekłe migdały których nie dało sie wyleczyć. Migdały były zdiagnozowane dość późno więc około roku/2 lat bakterie ciągle sie namnażały i z tego powodu miałam ciągle problemy z trądzikiem na twarzy i plecach oraz wzmożonym wypadaniem włosów. Po wycieciu migdałów problem z trądzikiem zniknął ale włosy w dalszym ciągu wypadają. Czy może być to związane z tak długim stanem zapalnym toczaczym sie w organiźmie ? THS w normie. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu nie można określić przyczyny nadmiernego wypadania włosów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.