Trudności z zajściem w ciążę a usunięcie torbieli jajnika

szanowna pani doktor mam na imie katarzyna mam 32 lata i od 5 lat staram się zajść w ciaze pochodze z katowic i od 4 lat od kad jestem mezatka nie miesiaczkuje bylam kilkakrotnie hospitalizowana w klinice na Ligocie gdzie wykonano mi zabieg l usuniecie torbiela nie pamietam czy jajnika czy jajowodu obiecywano mi iż miesiaczka powroci lekarz który mnie prowadzil stwierdził iż nie ma zadnych przeciwskazan do zajścia w ciaze przepisano mi nawet leki ale to nie działa proszę o porade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ponowne udanie sie do lekarza w celu wykonania szczegółowej diagnostyki jeżeli nadal Pani nie miesiączkuje. Ważne jest zbadanie poziomu prolaktyny, hormonów płciowych i wykonanie badania USG. Pozdrawiam