Trudności z zajściem w ciążę od 5 lat z partnerem

Od 5 lat nie mogę zajsc w ciaze s mam juz 2 corki także mój partner mial syna .jak temu zaradzić ja sie badalam i jest ok.dziekuje

Witam. Przyczyny trudności z zajściem w ciążę w równej części przypadków leżą po stronie kobiety jak i mężczyzny. Pani partner powinien wykonać badanie nasienia - być może jakieś czynniki przejściowo obniżyły jego płodność (infekcje, stany zapalne narządów płciowych, używki).