Trzaskanie w kolanie po naderwaniu więzadła

Witam!Od naderwania wiązadła w moim kolanie minął już miesiąc.W sumie chodze już normalnie,coraz rzadziej boli, ale kiedy zginam kolano(przy wyproscie) czuje i slysze trzaskanie w kolanie.Czy to moze przejsc z czasem?Niby miesiac minal ale w sumie uraz swiezy bo podobno zrastanie wiazadla trwa z 2 miesiące...Czy jesli chodze juz coraz lepiej to znaczy ze wszystko idzie w dobra strone?

Szanowna Pani - zasadniczo tak. Ale gojenie naderwamego więzdała ( krzyżowego przedniego? tylnego? pobocznego bocznego? pobocznego przyśrodkowego?) zasadniczo wymaga stosowania podczas leczenia zachowawczego odpowiedniego stabilizatora. Mam nadzieję,że go Pani używa. W razie wątpliości proszę skonsultowac się z ortopedą. Czas gojenia wieżadła w sprzyjajaćych okolicznościach to minimum 6-8tygodni. Pozdrawiam