Trzustka niepowiększona jednorodna z cechami jednorodnego wzmocnienia kontrastowego
Witam moje pytanie dotyczy sformuowania użytego w wyniku badania rezonansem magnetycznym."Trzustka niepowiększona jednorodna z cechami jednorodnego wzmocnienia kontrastowego".Co to znaczy?Dziękuję za odpowiedż

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Wynik powinien zostać oceniony w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.