Trzy zęby leczone kanałowo a bóle

Ma po lewej stronie trzy zebe leczone kanałowo sa gorne 5,6,7 casły czas czuje ta strone dentysta stwierdzi przy nich ubytki klinowe cały czas czuje jak mi tam wszystko ciagnie po tej lewej stronie ale powiedział ze prześwietnie mam zrobic za daw miesiace dla tego na to ze ma trzy kanałówi z tej strony i dodam ze dwie z nich były juz dwa razy otwierane i nic tam nie bylo a nadal boli i powoli nie moge jesc ta strona co mam robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie ustępują proszę jak najszybciej udać się do stomatologa.