Trzykrotna miesiączka w ciągu 1,5 miesiąca

Witam, Mój problem polega na tym, że w ciągu półtorej miesiąca miałam 3 razy okres. Najpierw 6-11 września, potem 23-26 września i teraz dostałam 12 września. Zawsze miałam regularną miesiączkę, a cykl trwał ok. 35 dni. Dodatkowo, zawsze mam bardzo obfity okres, a co drugi miesiąc mam bóle, które prowadzą często do zaslabniec, biegunki oraz wymiotów. Co może być przyczyną tak nagłych zmian?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych jak i schorzeń narządów płciowych. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem!