Trzykrotne prześwietlenie nosa

Jeżeli miałam prześwietlany nos 3 razy i za każdym razem było że jest ok. To nie może być złamany? Pomimo że obrzęk się utrzymuję?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli RTG nie wykazało złamania, można je wykluczyć. Nie podała Pani, czy doszło do jakiegoś urazu dlatego nie mogę odnieść się do pytania. Proponuję stosować chłodne okłady w celu zmniejszenia obrzęku.
Pozdrawiam