TSH na poziomie 0,659 a zabieg operacyjny tarczycy

chcialabym sie zapytac 5 maja ide do szpitala na operacje tarczycy tsh mialam 2.60 obecnie mi spadlo na 0,659 czy zostane zoperowana mam podejrzenie nowotworu brodawkowatego i chcialabym to usunac ale sie martwie czy anastazolog mnie uspi przy takim tsh

Jeśli tylko TSH jest w zakresie normy (nie podała Pani zakresu norm) to na pewno z tego powodu nie zdyskwalifikuje Panią anestezjolog od zabiegu.