TSH, prolaktyna i FSH przy planowanej ciąży

Dzień dobry. Proszę o pomoc w przeanalizowaniu wyników badań robionych w 3 dniu cyklu. TSH 2,173 FSH 6,71 LH 9,83 PROLAKTYNA 339,70 Nadmienię, że od 3 lat z mężem staramy się o dziecko bezskutecznie. Mój wiek to 28 lat. Mam także niedowagę, ale miałam ją odkąd pamiętam. Specjalnie nigdy się nie odchudzałam. Przy wzroście 168cm = 49kg

Witam
Do analizy tego typu badań należy przeprowadzić dodatkowo wnikliwy wywiad. Proszę udać się do lekarza prowadzącego. Dzięki temu unikniemy błędu w diagnozie.
pozdrawiam