Twarde i dwukolorowe stolce u rocznego dziecka

Moja roczna córka od paru dni robi twarde dwukolorowe brązowo-czarne kupki(kolory są oddzielone trochę takiej trochę takiej na przemian) nigdy wcześniej tak nie miała, je praktycznie wszystko po troszku juz od dawna troszkę sie martwię i nie wiem co z tym zrobić

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry jeżeli coś panią niepokoi