Twarde krostki pod skórą na wyskości włosów łonowych

Wyskakują mi krostki w miejscu intymnym, na wysokości włosów łonowych, najczęściej po okresie. Są one pod skórą twarde, skóra wygląda jakby był pod nią guz. Niektóre dają się wycisnąć ropną wydzieliną, miejsce to bardzo boli. Proszę o pomoc. Nie chcę iść do lekarza, ponieważ bardzo się tego wstydzę:( Pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez obejrzenia zmian nie da się udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Być może zmiany związane są z powiększaniem się gruczołów występujących w okolicach intymnych, albo związane ze zmianami hormonalnymi. Jeżeli goli Pani włosy mogą również wynikać z zapalenia mieszków włosowych

Zachęcam do wizyty u lekarza.

Pozdrawiam.