Twarde i czerwone krostki na nodze i sucha skóra

witam! na mojej całej nodze mam widoczne takie małe krostki twarde czerwone i nie jest taka gładka jak u dziecka i mam bardzo suchą skórę, jakimi kosmetykami używać aby do zniknęło? wstydzę się nosić spodenki albo w spódniczkach! pomocy!!!

Proszę udac się do dermatologa, najprawdopodobniej ma Pani zapalenie mieszków włosowych, lub wysypkę alergiczną. Można wykonać peeling lub mikrodermabrazję na nogi oraz nie tylko mocno nawilżać ale natłuścić skórę. Polecam balsam z la roche posay