Krostki w okolicach łonowych - co to jest?

Witam! Od miesiąca obserwuję małe, czerwone krosty we włosach nad penisem. 2 są nawet we włosach, które idą do pępka. Na penisie i mosznie nie zaobserwowałem żadnych zmian. Co to może być? Od 3 miesięcy przyjmuję tabletki na trądzik, może to od tego? Zawierają cynk i laktoferrynę. Z góry dziękuję za pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisywane objawy mogą sugerować zapalenie mieszków włosowych, mogą być też efektem podrażnienia wrażliwej okolicy.
W przypadku zastosowania większości leków mogą pojawić się zmiany skórne, proszę uważnie przeczytać ulotkę stosowanego preparatu odnośnie działań niepożądanych.

Niestety bez badania lekarskiego i obejrzenia zmian a także dokładnego zebrania wywiadu nie da się odpowiedzieć co jest przyczyną dolegliwości.
Wskazana jest konsultacja z prowadzącym dermatologiem.

Pozdrawiam