Twarde piersi, trądzik a ciąża

Witam ostatni okres mialam 2.01 zawsze reguralnie. Cera zawsze ukazuje krostki tradzikowe. Tym razem nie mam okresu cena ukazala krostki piersi sa twardsze. Brak jakich kolwiek plamien czy aby pochwa byla mokra. Czy mam myslec iz zaszalam w ciaze?

Renata GrzechociĹska

Jeśli ostatni okres wystąpił tak dawno i nowy jest opóźniony należy wykluczyć ciążę za pomocą testu ciążowego.