Twarde, żółte i zniszczone paznokcie u stóp

Dzień Dobry ! Mam problem z paznokciami u stopu . Są twarde , żółte oraz zniszczone . Mam dopiero 21 lat a wstydzę się swoich paznokci , a tym bardziej na basenie i na plaży jak mam zdjąć buty . Również też strasznie mi się pocą stopy i wydziela nie przyjemny zapach . Proszę o jakąś radę co mam z tym zrobić .

Dzień dobry,

Żółte paznokcie u stóp mogą być objawem grzybicy dlatego proszę się udać do dermatologa by poznać przyczynę zaistniałego stanu i wdrożyć odpowiednie leczenie.
Na nadmierną nadpotliwość stóp proponuje leczenie botoxem, który blokuje zakończenia nerwowe odpowiadające za wydzielanie potu. Najpierw jednak proszę wyleczyć paznokcie a później zająć się problemem nadpotliwości.

Pozdrawiam serdecznie.