Twardy guz na potylicy u 35-latki

Twardy guz na potylicy Nie boli, nie rusza się. Cała potylicy jest jakby pomarszczona, w tym dwa większe wybrzuszenia, jedno na wysokości ucha, drugie całkiem z tylu nad "scięgnami". Jestem w ciąży, więc tomograf i rezonans to ostatecznosc. Czekam na wizytę u lekarza, ale odkąd to odkryłam to bardzo mnie to martwi. Nawet wydaje mi się, że mylą mi się słowa..... Nie mam żadnych objawów, głowę boli mnie okazjonalnie, podstawowe wyniki ok. Bardzo proszę o informacje, czy powinnam przyspieszyć, czy to może być coś poważnego????

Wszyscy mamy fizjologiczne zgrubienia w okolicy potylicznej " guzowatość potyliczna" Do konsultacji, ale zachować spookój!! :)
Dbać o ciązę i zdrowy tryb życia, relaks...Pozdrawiam