Twardy guzek na wardze

Witam. Następujący problem - od jakiegoś czasu posiadam guzka twardego wargi górnej ust- guzek był wielkości groszka po wizycie u stomatologa nabrał kształtu fasolki - jest jakby większy , guzek jest koloru jasnego lekko biały , w przyszły czwartek mam wizyte u chirurga szczękowego , boję się że to może być rak wargi - jakie szanse na wyleczenie ? proszę o pomoc - wiesława

Witam.
Nie będę w stanie pomóc Pani, nie widząc tej zmiany. Nie musi to wcale być rąk wargi, może to być cały szereg innych zmian. Proszę spokojnie poczekać do czwartku i nie myśleć o najgorszym. Ostatecznie zmiana pewnie będzie wymagała wycięcia i wysłania do badania histopatologicznego. Dopiero to badanie rozstrzygnie, jaki charakter ma ta zmiana. Na to badanie czeka się około 2-3 tygodni. Także proszę nie martwić się na zapas. Pozdrawiam i życzę zdrowia