Twardy guzek w okolicy wejścia do pochwy

witam mam 21 lat i jakis czas temu z prawej strony w okolicy wejscia do pochwy wyczulam maly guzek jest twardy i nie bolacy ogolnie w niczym mi nie przeszkadza ale sie martwie poniewarz moja mama miala raka szyjki macicy i boje sie czy mnie tez moze cos podonego spotkac. co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udanie się do ginekologa, który w czasie badania będzie mógł określić przyczynę guzka. Na podstawie wywiadu lekarskiego oraz badań lekarz będzie mógł określić prawdopodobieństwo. Proszę umówić się do lekarza.