Twardy i bolesny sutek

Witam mam problem boli mnie prawy sutek jak go nacisnę tak jakby coś było pod nim , jest twardy w porównaniu do lewego pomóżcie ?

Witam,
zalecałabym wizytę przynajmniej u lekarza POZ - należałoby dokonać badania przedmiotowego okolicy zmienionej chorobowo.
Trudno w obecnej chwili mając do dyspozycji tak krótki opis Pani dolegliwości udzielić porady.

Pozdrawiam