Czy to normalne, że lewy sutek jest mniejszy od prawego?

Witam :) Mam 20 lat i wiem że to naturalne iż lewa pierś jest większa od prawej, ale chciałam zapytać czy to normalne, że tym samym lewy sutek jest mniejszy o wiele w porównaniu z prawym. Otoczka lewego sutka jest dość rozległa w porównaniu z prawą. Chciałabym też wiedzieć czy nie utrudni to w przyszłości karmienia piersią?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

różnica w wielkości jest czymś normalnym nie należy się tym przejmować. Jednak jeśli różnica jest duża warto udać się na wizytę do ginekologa i wykonać USG piersi.

Pozdrawiam.