Tycie, PMS a wyniki badania hormonów tarczycy

Witam . Mam 25-lat , ostatnio ze względu na pojawiające się niepokojące objawy wykonałam badanie tarczycy : TSH - 3,403 n: 035-5,5 FT3 - 3,59 n:2,3 - 4,2 FT4 - 1,09 n:0,89-1,76 z objawów : tycie , rozdrażnienie , pms , zaburzenia pamieci , uczucie zimna i kołatania serca . Czy powinnam skonsultować się z endokrynologiem ?

Magdalena StusiĹska

Wyniki badania tarczycy nie odbiegają od normy- tak więc opisywane przez Panią objawy raczej nie są spowodowane patologią tarczycy, przyczyny należy szukać gdzie indziej.