Jak zrozumieć te wyniki badań hormonalnych?

1.Tsh 1,103ulU/ml (0,550-4,780) Ft3 3,37pg/ml (2.30-4,20) 2.tsh 2.147ulU/ml Ft3 2.83 Ft4 1,09 (0,89-1,76) 3.tsh 2.34ulU/ml (0,27 -4,2) Od kilku lat mam typowe objawy niedoczynności tarczycy (sucha skóra, wypadanie włosów, problemy ginekologiczne-polipy ,torbiel,tycie,obrzęki,senność, problemy z krazeniem) Kardiolog ,chirurg naczyniowy i reumatolog zasegurowali problem z tarczyca.Endokrynolog po obejrzeniu wyniku stwierdził że tu nie ma problemu.Co robić dalej ?mam 38 lat.Dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki faktycznie są w normie, inne badania ok? Morfologia? Glukoza? Jonogram? Może to niedobór witaminy D.
Pozdrawiam