Czy przy subklinicznej nadczynności tarczycy trzeba zażywać jakieś leki?

Proszę o informację, czy przy subklinicznej nadczynności tarczycy trzeba zażywać jakieś leki?? TSH- 0.480 norma 0,550 - 4,780/ FT3 - 3,65 norma / 2.30- 4,20/ FT4 1,02 norma 0,89 - 1,76/. Baaardzo proszę o informację. Czy selen + wit.E będą pomocne. Pozdrawiam Beata, mam 56 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi wynikami należy udać się do endokrynologa. Lekarz po badaniu będzie mógł określić odpowiednie postępowanie terapeutyczne.