Tydzień temu poroniłam - po jakim czasie test ciążowy to wykryje?

Tydzień temu poroniłam - po jakim czasie test ciążowy to wykryje? Po ilu dniach będzie negatywny? Czekam na szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję!

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
dodatni wynik testu ciążowego po poronieniu może się utrzymywać od paru dni do około miesiąca. Zależy to, jakie było wyjściowe stężenie HCG we krwi kobiety ciężarnej w momencie poronienia.
Pozdrawiam