Tylna szerokopodstawna wypuklina krążka

co to zwężone przestrzenie mk l2-l3,l3-l4,l5-s1, zmiany zwyr. krążkówl2-s1-dehydratacja, oraz prawo i lewo strnna lateralizacja ok 3mm z uciskiem worka oponowego i zwężeniem zachyłka bocznego lewego , a także na poziomie l3-4 tylna szerokopodstawna wypuklina krążka ok 5mm uciskajaca worek oponowy i zwezajaca zachyłki boczne, oraz przepukliny kilku krązków i zmiany zwyrod. blaszek granicznych trzonów typu modic 2 i modic 1l5-s1 i l3-l4

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam