Ubytek klinowy między 6 i 7 zębem

Pomocy mam ubytek klinowy pomiędzy 6i7 podczas czyszczenia zębów źle wsadził nitke i weszła mi głęboko i zaklinowała się pomiędzy zebami część wyjełam a część siedzi jeszcze w zebie jak mogę sobie ja wyciągnąć czy do lekarz trzeba iść bo za tydzień mam wizyte

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza stomatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i od razu zastosować odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Jeśli nie może sobie Pani poradzić z usunięciem tego fragmentu sugeruję wizytę stomatologa.

Pozdrawiam.