Ubytków w obrębie włókien pierścienia rotatorów ani zmian zanikowych nie uwidoczniono

Jak mam interpretować taki opis badania MR? Brak danych klin. - Ubytków w obrębie włókien pierścienia rotatorów ani zmian zanikowych nie uwidoczniono - Odległość między głową k.ramiennej a wyr.barkowym łopatki ok3,2 mm - Ślad płynu w kaletce podkruczej - Ścięgno głowy długiej m.dwugłowego w prawidłowym położeniu - Obrąbek stawowy bez pośrednich cech uszkodzenia - Cechy umiarkowanej artrozy w stawie obojczykowo-barkowym. Bark boli przy wykonywaniu zamachu do ataku siatkarskiego. Poradźcie coś.

Występuje zwyrodnienienstawu barkowo- obojczykowego które daje dolegliwości podczas unoszenia reki ponad glowe oraz przy przywiedzeniu . Do rozważenia podanie iniekcji sterydowej do stawu AC , ewentualnie leczenie operacyjne resekcja stawu barkowo - obojczykowego
Pozdrawiam