Uciążliwa chęć nieustannego ziewania

witam!mam problem od wczoraj nie moge sie wyziewac do konca, po kilku probach ziewne i za chwile znow chce mi sie ziewac strasznie to dokuczliwe co to moze byc ? wczoraj przez to nie moglam zasnac ,pomocy !

Witaj,
Ziewanie jest dotlenianiem organizmu ale może być spotęgowane sytuacją stresującą i wówczas może stanowić substytut oporu wobec określonych bodżców,jakich doznajesz./ tzw.objaw psychosomatyczny/,nad którym można popracować pod opieką psychoterapeuty.Być może jesteś pod wpływem sytuacji,która powoduje napięcie a wraz z nim uniemożliwia swobodny oddech.
Pozdrawiam serdecznie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza