Uciążliwy kaszel od dwóch tygodni

Witam :) od prawie 2 tygodni męczy mnie uciążliwy kaszel który trwa praktycznie 24h najbardziej nasila się w nocy lub też w nagrzanych pomieszczeniach. Kaszel stał się na tyle uciążliwy, że od paru dni boli mnie też w prawym boku podbrzusza. Do tego jestem zachrypnięta i chyba mam coś z zatokami, a na razie nie mam dostępu do swojego lekarza rodzinnego. Proszę o szybką odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy to najpewniej wynik infekcji układu oddechowego. Koniecznie proszę zatem udać się na wizytę do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią i wdroży właściwe leczenie. Jeśli objawy utrzymują się tak długo, być może konieczna będzie antybiotykoterapia.