Uciążliwy trądzik u 30-letniej osoby

Witam mam problem z wypryskami na twarzy, mam 30 lat a twarz z wypryskami jak nastolatka, co więcej zaczynają mi się pojawiać blizny i dziury po takim wulkanie jak ja to nazywam, bo wypryski zazwyczaj najpierw mają formę wielkiej czerwonej góry a po kilku dniach pojawia się nie jedna a kilkanaście białych ropnych śladów? Czy samej dam radę to wyleczyć jakimiś maściami, pilingami albo tabletkami czy muszę się udać do specjalisty? Mam juz tego serdecznie dosyć.

Ponieważ problem się nasila zalecam niezwłoczne udanie się do specjalisty. Prawdopodobnie trzeba będzie wdrożyć kurację doustna, po wykonaniu specjalnych badań krwi. Szybka konsultacja i podjęcie leczenia, zapobiegnie powstawaniu trwałych blizn.