Ucisk, ból głowy i katar zmieszany z krwią kilka dni po pobiciu

Witam Zostałem kilka dni temu pobity, w szpitalu zrobiono mi RTG i stwierdzono zwykły uraz. Dziś, kilka dni później, czuję dziwny ucisk po lewej stronie nosa, przy policzku. Dodatkowo, boli mnie głowa, najgorzej po obudzeniu się. Podczas dmuchania nosa katar jest zmieszany z krwią. Trwa już to ok. trzy dni. Dodam, że gdy wychodzę na dwór (niska temp.) to zaczyna mnie ten nos i policzek "swędzieć". Czy mógłbym dostać jakieś rady ? Jak zatamować tę krew z nosa podczas dmuchania go? Kwestia czasu?

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do laryngologa. Warto rozważyć wykonanie tomografii, aby sprawdzić co się dzieje po urazie. Być może powstał spory krwiak, stad te objawy, ale powinien Pan skonsultować się ze specjalistą laryngologiem, który wyda stosowne zalecenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz