Ucisk między łopatkami

Witam,mam pytanie dotyczace mojej mamy,ktora ma dziwny ucisk miedzy lopatkami,jakby cos stalo jej w przelyku,co powoduje ze nie jest w stanie nic zjesc i wypic w normalnych dawkach poniewaz wszystko zwraca.Bardzo prosze o odpowiedz czy to jest cos powaznego.Dziekuje.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i ponieważ jest to objaw bardzo niepokojący proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.