Ucisk na czubku głowy, drętwienie, mrowienie i bezsenność

Od pewnego czasu mam ucisk w głowie na czubku najczesciej(zdarza sie tez w innych miejscach)mam z tym ogromny problem bo jest to pewien dyskomfort(dzien w dzien).Jezeli cos robie np ide na silownie zapominam nie przeskadza mi,ale jak jestem w domu i nic nie robie ciagle mysle co to jest i dopada mnie az dretwienie lewej strony reki badz mrowienie.Nieprzespane nocy,ciagle czytanie w internecie. nie mam wymiotów,raz zdarzyło mi sie uderzenie goraco oraz bol uszów tzn gorac. i leki bol kręgosłupa.

Każdy niebezpieczny ból głowy na pewno nasiliłby się w czasie ćwiczeń na siłowni
Doradzam spokój i konkretny plan zadań i zajęć w domu, w pracy, edukacja, czytanie, sport, spotkania ze znajomymi!
To lepsze niż szukanie chorów w internecie...
Dużo zdrowia i pogody ducha!