Ucisk w dole biodrowym, wzdęcia, zgaga i ból pod mostkiem

Witam. Od 2-3 miesięcy czuję jakiś dziwny ucisk w lewym dole biodrowym/pachwinie - uczucie mniej więcej takie jak przy założonych ciasnych majtkach i do tego ciasne spodnie. Ręcznie nic tam nie wyczułem ale czuje to jakby "od środka". Dodatkowo często mam wzdęcia i od czasu do czasu (rzadko) zgagę. Dziś jednak się wystraszyłem gdyż kilkanaście razy poczułem ból pod mostkiem, który trwał kilka sekund i powtarzał się co kilka minut. Proszę o poradę, co to może być.

Witam! Opisane objawy mogą być spowodowane toczącym się w obrębie jelita grubego stanem zapalnym lub nawet chorobą nowotworową. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi dokładne badanie i pokieruje dalszą diagnostyką.