Ucisk w gardle na tle nerwowym

witam.,Mam cos w gardle myślałam ze to na tle nerwowym czuje gule i scisk w gardle .ale zrobiłam uzg.tarczycy i wyszedł mi guzek zrobiłam badania tsh w normie ft3 ift4 w normie badania dobre nie tyje nie mam objawów jak przy tarczycy tylko ten scisk w gardle i jakas gule a jeszcze czuje jakies bicie mocniejsze serca takie kołotanie.robiłam tez gastroskopie i tez wszystko dobrze co to może być co mam robić pomocy

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z laryngologiem, jeżeli wykluczy on przyczyny laryngologiczne Pani dolegliwości najpewniej należy poszukać przyczyny w strefie emocjonalnej.