Ucisk w klatce piersiowej, drętwienie kończyn i krew z odbytu u męża

Witam. Pisze bo mam problem. Obecnie mój maz pracuje jako kierowca i jeździ po Europie. 1,5 roku temu miał atak zacislo go w klatce piersiowej z lewej strony,po badaniach wyszlo ze ma skrzywienie kregoslupa z uciskiem na serce. Wczoraj w nocy zdretwiala mu lewa reka i noga -tak jak by mu mrowki chodzily, do tego dziś wyproznil się sluzem z niewielka iloscia krwi. 7 lat temu miał problem z prawdem i ogladal się za siebie. lekarz stwierdził ze to mrowienie to na tle nerwowym. Bardzo się martwię is

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania pacjenta nie można zbyt wiele więcej powiedzieć. Co do krwawienia proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, celem badania być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań.