Ucisk w obrębie kręgosłupa a RTG
Witam. Od kilku dni doskwieral mi ucisk kręgosłupa. Zrobilem RTG odcinka krzyżowo-lendźwiowego. Wykryto u mnie kregozmyk I stopnia z wys. L5/S1 z kregoszczeliną- pourazowa/wrodzona. To jak wyrok, zelaszcza ze uwielbiam sport, i kazdy dzien do tej pory, bez niego byl stracony. Wiec pytanie? Jak mam to wyleczyć, co mi w tym pomoże? Rehabilitacja, basen i stabilizator? Prosze o szybka odpowiedz :) Z góry Dziękuję :)

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Proszę udać się na konsultację do ortopeda, który na podstawie badania fizykalnego, obrazu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych postawi rozpoznanie oraz ustali dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.