Ucisk w okolicy serca i niestabilny puls

Od kilku miesięcy mam problem z pulsem. Zaczęło się od tego że moje serce zaczęło bardzo mocno i szybko bić nawet kilka razy na dzień. Pozniej zaczęłam odczuwać tak jakby silny ucisk w okolicach serca zaraz po tym silnym biciu.Mierząc ciśnienie krwi raz jest w normie a puls jest niestabilny i wynosi 100 raz jest takie jak dziś 101/70 a puls 89 niestabilny.Mam astmę oskrzelowa niestabilna i troszkę zle się czuje przy takich ,,atakach'' gdyż robi mi się ciężko po środku kl.piersiowej.

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani problemów zdrowotnych jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie