Ucisk w podbrzuszu po rekonstrukcji ACL
Witam rok po operacji (rekonstrukcji acl), czyli od ok. roku mam ucisk w prawym podbrzuszu, wiążą się z tym wzdęcia . Byłem u lekarza pierwszego kontaktu, który zlecił usg, nastepnie zrobiłem jeszcze jedno prywatnie i nie wykazano żadnych zmian. Badanie morfologii, waroby i nerek także bez zmian. Kazano mi obserwować dolegliwość. Schudłem kilka kg i polepszyło się, brałem i biore priobiotyki, co po części wyeliminowało wzdęcia. Ostatnie badanie wykazało %1.5 bazofili, co może mi dolegać ?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Trudno mi na podstawie powyższego opisu stwierdzić co jest przyczyną Pańskich dolegliwości. Sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej. WIęcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.