Ucisk w szyi i powiększone węzły pachwinowe u 23-latka

Witam Chcialbym opisac swoje przypadki sciski w szyji mysle ze to nie wezly chlonne bo bym je wyczul , bol jak by nerek w pachwinach , przewaznie w prawej i w kolanie ,wieksze wezly chlonne pachwinowe , czasami bole miesni i karku . nie jestem oslabiony i nie zmeczony tak mi sie wydaje :) prosze o pomoc. dodam ze mialem robione badanie krwi i moczu i wszystko oki wszyskie lekie bole skierwone sa w okol szyji a w pachwinach mam lekko powiekszone 2 wezly chlonne z prawej i lewej strony

Witam. Pachwinowe węzły chłonne powiększają się dość często w odpowiedzi na wiele niespecyficznych czynników zapalnych. Ból pojawiający się w nerkach i pachwinach może być natomiast wynikiem kamicy moczowej - wskazane jest wykonanie usg jamy brzusznej.